Menu

Na co se těšíte?

Přátelé, jaký je váš začátek nového roku? Už máte něco, na co se letos opravdu těšíte? My takových věcí máme spoustu! Mezi nimi třeba opětovné shledání s Vámi na trzích. Tak se na to všechno pojďme podívat.

1. 3. 2023 v 11:53

První čtvrtletí je pro nás jako vždy plné příprav. Dnešní povídání proto bude hodně obecné. Začneme ale jedním přesným číslem. Je to 24 937,- Kč. Přesně tolik jste přispěli do pokladničky projektu Dům pro Julii z.s., kterou jsme měli během adventních trhů na stánku v Brně na Zelňáku. Jste skvělí!

A teď k těm méně konkrétním informacím – začíná se nám plnit kalendář akcí. Zatím jsme ve fázi, kdy teprve dochází k potvrzování. Na 100% tak ještě nemůžeme nic tvrdit. Snad ale vše dopadne dobře a na jaře se opět potkáme v Brně, Rožnově pod Radhoštěm, Hustopečích, Čejkovicích, Berouně, Turnově, Plzni, Praze… Sledujte náš kalendář, budeme ho aktualizovat.

Postupně se také rozrůstá naše rodina nových odběratelů a také. Stejně jako u trhů se s novými místy, kde najdete naši tvorbu, budeme chlubit postupně. Vše budete moct sledovat na tomto odkaze: ZDE. Už teď Vás můžeme nalákat do Voňavého krámku přímo na kolonádě v Luhačovicích. Nebo třeba na Levandulomat, který Vás parádní vůní obejme na zámku Sychrov. A kdo ví. Třeba se to podaří a konečně bude mít svůj vlastní velký Levandulomat i Brno!

Prostě je toho spousta, na co se těšit… A my z toho máme opravdu velkou radost!
Vaše Levandulová.cz

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
+420 777 361 129 (Česky, English)
+420 603 865 402 (Deutsch)
obchod@levandulova.cz