Menu

Levandulomat

Už dvě desetiletí šíříme krásu a vůni levandule na našich stáncích. Jsme prostě „světský“. Věříme, že je to pravda ve všech dobrých významech toho slova. Stánky a trhy, ať už farmářské, řemeslné nebo vánoční, to je náš svět. A nejen to. Rádi jdeme s dobou a online prostor ani technika nám nejsou cizí.

Tak vznikl náš Levandulomat®.

 Co je Levandulomat®?

Je to stánek! Stánek, u kterého vás obejme vůně levandule v kteroukoli hodinu, kterýkoli den v roce. A také naše vlastní plně automatizovaná prodejna, která pracuje pouze s bezpečnou variantou bezhotovostních plateb.

Mít či nemít kamennou prodejnu? To je otázka, kterou jsme před sebe každoročně stavěli. Odpovědí jsme si nebyli jistí. Naplno se věnujeme trhovectví a e-shopu. Máme spoustu skvělých kolegů a kamarádů, u kterých si naše produkty užíváte. Kamenná prodejna nás tak příliš nelákala. Až přišel nápad, jak všechny tyto světy propojit. Nápad vytvořit Levandulomaty.

Podoby Levandulomatu®

Na Statku

 Levandulomat® propojuje svět trhů a automatizace. Stejně jako věříme, že si užíváte návštěvu u nás na stánku, věříme, že si užijete návštěvu kteréhokoli z našich Levandulomatů. Je nejen místem nákupu, ale hlavně místem setkávání s radostí z vůně a pohody, kterou s sebou levandule nese.

Levandulomat má podobu zážitkového stánku s prodejním automatem nebo skříňky plné vůně levandulí. U Levandulomatu se můžete nechat okouzlit vůní levandulového tělového mléka, antimikrobiálního gelu nebo našich parfémů. Stačí vložit ruce…  

 

Ani to není všechno. Pokud budete chtít, můžete spolu s námi díky Levandulomatu pomoci brněnskému projektu dětského hospice Dům pro Julii !

 

Kde Levandulomat® najdete?

První Levandulovat jsme na jaře 2021 umístili do Čejkovic. Máme tu čest, že naši kamarádi Lukáš a Iva Hlinečtí z Vinařství Lukáš Hlinecký  se s námi nebojí vrhnout do realizace našich bláznivých nápadů. Právě s nimi a v jejich vinařství v Čejkovicích se rodí náš Levandulový Švihák. Proto bylo umístění prvního z našich Levandulomatů u Hlineckých jasnou volbou! A hlavně, až u Levandulomatu v Čejkovicích budete, nezapomeňte se u nich zastavit pro Šviháka i jejich další vína. Jsou skvělá!

Následovaly další Levandulomaty, které své místo našly v obchodních centrech. Nyní můžete Levandulomaty najít a nechat se u nich okouzlit omamnou vůní na těchto místech:

- Bratislava, VIVO! shopping centre v poschodí 0

- Brno, OC Futurum v patře 0 naproti prádelny

- Čejkovice, Vinařství Lukáš Hlinecký

- Jihlava, OC CITYPARK, v přízemí u Alberta

- Liberec, OC Forum v patře 2 nedaleko Saunie 

- Ostrava, Forum Nová Karolina, patro -2 vedle prodejny Albert

- Pardubice, OC Palác, u hlavního vstupu naproti Informacím 

- Praha, OC Nový Smíchov, patro 0 naproti prodejny Celio

- Praha, OC Černý Most, u Globusu naproti barber shopu

- Plzeň, OC Olympia Plzeň, přízemí naproti prodejně Baťa

 

 

Levandulomaty jsme vytvořili i v trochu upravené podobě, u které si naplno užijete krásu a vůni levandulí, ale v níž přímo naše produkty nezakoupíte. V jejich okolí vždy najdete prodejnu, která se ujala jak našeho Levandulového Šviháka, tak levandulové a oslí kosmetiky Manon:

-          Bouzov, parkoviště u hradu Bouzov,

Specifický je svou možností nákupu. V šuplíku pod Levandulomatem najdete naše 20g levandulová mýdla a pytlíčky se sypaným květem a kasičkou na zaplacení. Nákup i platba jsou plně ve Vaší režii. A když budete chtít, můžete navštívit i nedaleký kiosek Levandulová zahrádka.

-          Bezděkov, přímo u levandulového pole na Levandulovém statku v Bezděkově

-          Rabí, cestou z návsi k hradu Rabí se od jara do podzimu můžete nechat obejmout vůní z našeho Levandulomatu a zakoupit naše produkty v obchůdku Suvenýry v podhradí

-          Beroun, bioobchod a bistro Šťastná koza

 

Nejmenší podoba Levandulomatů Vám dá objevit tělové mléko s levandulí a oslím mlékem a tyto Levandulomaty najdete na následujících místech:

 

naše stánky a naši odběratelé po celé ČR...


- Obchodní centra po celé ČR - Forum Nová Karolina v Ostravě, Olympia Plzeň, Olympia Mladá Boleslav, Futurum Kolín a další

 

Obrovský dík patří truhláři Pavlovi Strnadovi! Bez jeho trpělivosti a šikovných rukou by Levandulomat® nikdy nevznikl! Moc děkujeme také grafickému studiu Tečka z Plzně! 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, náš Levandulomat už Vás netrpělivě očekává.

 

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
+420 777 361 129 (Česky, English)
+420 603 865 402 (Deutsch)
obchod@levandulova.cz