Menu

Levandulomat

Už roky o sobě prohlašujeme jedno: „Jsme prostě světský“. Věříme, že je to pravda ve všech dobrých významech toho slova. Stánky a trhy, ať už farmářské, řemeslné nebo vánoční, to je náš svět. Rádi jdeme s dobou a online prostor ani technika nám nejsou cizí.

Tak vznikl náš Levandulomat®.

Co je Levandulomat®?

Je to stánek! Stánek, u kterého vás obejme vůně levandule v kteroukoli hodinu, kterýkoli den v roce. A také naše vlastní plně automatizovaná prodejna, která pracuje pouze s bezpečnou variantou bezhotovostních plateb.

Dlouhé roky se úspěšně vyhýbáme představě, zařídit si vlastní kamennou prodejnu. Máme spoustu skvělých kolegů a kamarádů, u kterých si naše produkty užíváte. My se pak naplno můžeme věnovat trhovectví a e-shopu. Jsou ale místa, kde bychom se svým stánkem rádi zůstali natrvalo! U takového stánku bychom však nemohli být stále přítomni. Proto jsme se pustili do nového projektu.

Levandulomat® propojuje svět trhů a automatizace. Stejně jako věříme, že si užíváte návštěvu u nás na stánku, věříme, že si užijete návštěvu Levandulomatu. Levandulomat® je nejen místem nákupu, ale hlavně místem setkávání s radostí z vůně a pohody, kterou s sebou levandule nese. U Levandulomatu se můžete nechat okouzlit vůní levandulové esence nebo našich parfémů. Stačí nastavit ruku...

Ani to není všechno. Pokud budete chtít, můžete spolu s námi díky Levandulomatu pomoci brněnskému projektu dětského hospice Dům pro Julii !

 

Kde Levandulomat® najdete?

Máme tu čest, že naši kamarádi Lukáš a Iva Hlinečtí z Vinařství Lukáš Hlinecký se nebojí vrhnout se s námi do realizace našich bláznivých nápadů. Právě s nimi a v jejich vinařství v Čejkovicích se rodí náš Levandulový Švihák. Proto bylo umístění prvního z našich Levandulomatů u Hlineckých jasnou volbou! A hlavně, až u Levandulomatu v Čejkovicích budete, nezapomeňte se u nich zastavit pro Šviháka i jejich další vína. Jsou skvělá!

 

Obrovský dík patří truhláři Pavlovi Strnadovi! Bez jeho trpělivosti a šikovných rukou by Levandulomat® nikdy nevznikl!

Budeme se těšit na Vaši návštěvu, náš Levandulomat už Vás netrpělivě očekává.

 

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
777 361 129
obchod@levandulova.cz