Menu

Manon silně levandulová

V předchozích dvou textech jste se dozvěděli o naší levandulové a oslí kosmetice Manon téměř vše. Až nyní doputujete k poslednímu odstavci, budete její opravdoví znalci!

3. 12. 2019 v 10:54

V minulých dvou článcích jsme se podívali na původ naší Manon i na její levandulovo – oslí část. Věříme, že skvělé oslí vlastnosti jako houževnatost, vytrvalost, skromnost i radost ze života jsme dostali do celé Manon stejně, jako se jich snažíme držet v našich životech. Někdy ale použití oslího mléka nebylo vhodné. Tak si nyní představíme tu část Manon, která je sice bez oslího mléka, ale zato je levandulí opravdu nasycená.

Nejprve si ještě představíme důležitou součást, kterou najdete v gelu na nohy a masážním oleji. Jde o extrakt z listů rozmarýnu spojený se slunečnicovým olejem. Nejen, že krásně ladí vůni, ale hlavně má výrazné antioxidační a antimikrobiální vlastnosti. Tím podporuje zdravou mikroflóru pokožky a přispívá k efektivnímu využití dalších účinků Manon na pleť.

Na moment bychom se měli zastavit i u samotných levandulových esencí. Každý druh levandule má trochu jiné složení obsahu účinných látek a každý má také své charakteristické aroma. Proto jsme využili našich možností a připravili vlastní směs levandulí. To proto, abychom Manon měli ještě o chlup více jedinečnou.

Nyní už dáme prostor produktům, které tvoří dohromady s oslí součástí celek naší Manon:

Balzám na rty:

Do balzámu na rty jsme namíchali kombinaci bambuckého másla s levandulovým medem, olivovým olejem, ricinovým olejem, včelím voskem a levandulovou esencí. Jde o ideální kombinaci pro zvláčnění a zároveň zacelování a hojení rtů. Olivový olej v kombinaci s voskem pak dodává správnou, nepříliš tuhnoucí konzistenci stabilní v jakékoli roční době.

Relaxační masážní olej:

Základem masážního oleje je kombinace olivového a mandlového oleje. Na ně je navázána opravdu pořádná porce směsi levandulových esenciálních olejů. Celek masážního oleje pak do finále dotahuje extrakt z listů rozmarýnu. Při jeho použití relaxuje nejen vaše tělo, ale hlavně vaše nitro.

Parfémy Doux a Brut:

Třešnička na dortu zvaném Manon. Brut je parfém pro všechny, kteří to s levandulí myslí opravdu vážně. Doux je ten pravý pro všechny, kteří to s levandulí myslí taky vážně, ale trochu se bojí, aby se jim z toho nezatočila hlava... Parfémy jsou založeny na rozdílných vůních jednotlivých druhů levandulí a hlavně na tom, že jsme jimi opravdu nešetřili!

Tak to vidíte. Děkujeme, že jste dočetli až sem. Snad jsme Vám dokázali předat naši vlastní zkušenost, že: „Kde není oslů, není života!“

A vězte, že pokud milujete levanduli, nic jiného než Manon a cestu do Provence nepotřebujete.

Článek navazuje na předchozí články Manon oslíSeznamte se s Manon .....

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
+420 777 361 129 (Česky, English)
+420 603 865 402 (Deutsch)
obchod@levandulova.cz