Menu

Bylo, nebylo...

Uf. 2021 je za námi a byla to jízda jako na horské dráze. Nové projekty, skvělá letní nálada, uzávěry, trhy/netrhy a středobodem toho všeho jste byli Vy. Pojďme si to společně shrnout.

9. 1. 2022 v 12:43

Naši milí,

jak popsat rok 2021? Jedním slovem: divočina!

Jen co jsme se vrátili z toho mála trhů, které na konci roku 2020 mohly proběhnout, došlo k dalšímu uzavření obchodů a služeb. Snažili jsme se to brát s nadhledem, ale moc nám to nešlo. Situace byla opravdu vážná. Snad měly všechny ty uzávěry smysl a přispěly ke zlepšení zdravotní situace. Nám vlastně taky něco přinesly. Byla to možnost rozvíjet nápady - nové, i ty ze šuplíku.

Levandulomat®

Jeden z nich měl za úkol vyřešit, jak mezi vás rozšířit naši levandulovou vůni během celého roku. Jak ji pro vás učinit dostupnější. My sami nemůžeme být se stánkem všude. Museli bychom se rozkrájet... A tak jsme si stvořili nového kolegu. Vznikl Levandulomat®!

Jeho technická a vizuální příprava nám zabrala pár měsíců. Víc než týden trvala samotná stavba prvního prototypu. A když byl hotový, mysleli jsme si, že máme vyhráno. Omyl.

Následovala nekonečná jednání s majiteli pozemku, obcí, překonávání pochybností jiných i nás samotných. Po pěti měsících našel náš první Levandulomat konečně domov na zápraží vinařství Lukáše Hlineckého v Čejkovicích. Ano, je to tam, kde pro vás vyrábíme Levandulového Šviháka! Následoval Levandulomat v ostravském Foru Nová Karolina, před Vánocemi vyrostl i v pražském OD Kotva.  

Náš nápad jste přijali úžasně a to nám dává chuť a sílu pokračovat v jeho dalším rozvoji!

Tak nezapomeňte, že jsme je nachystali pro vás. Kdykoli kolem nich půjdete, nechte se obejmout vůní naší levandule. Stačí vložit ruce…

Letní sezóna

Letní sezóna byla skvělá. Co sezóna, vy jste byli skvělí a dorazili jste na všechny akce a trhy, kde jsme měli v plánu se s vámi potkat.

Nejvíc nás ale bavila vaše nálada. Možná to bylo tím, že jsme se předtím tak dlouho neviděli, ale fakt, byli jste super!  

Neuvěřitelné adventní trhy/netrhy

Podzim, ten byl taky super. Jenže jinak. Věděli jsme, že asi dojde k nějakým omezením, ale počítali jsme maximálně se zákazem rozlívání Šviháka.

To, že trhy a nás s nimi zařízne vláda v den jejich postavení a otevření, nečekal však nikdo.
My jsme se ale rozhodli neskončit a podařilo se nám přestěhovat stánky do dostupných prostor. Děkujeme všem, kteří to umožnili, a nenechali nás bez možnosti dalšího prodeje!
Hlavně děkujeme vám, že jste za námi přišli, kam bylo možné!

Poděkování

Když nad tím tak uvažujeme, nakonec vystihujícím slovem minulého roku není ani divočina, ani jiná slova, možná přesněji vyjadřující vše, čím jsme si my i vy museli projít.

Za nás jsou to slova díků!  

Děkujeme našim rodinám i přátelům za svatou trpělivost, našim spolupracovníkům a kolegům za velkorysost a vytrvalost.

Díky všem odběratelům, kteří naše produkty prodávají.

Díky hlavně vám všem za přízeň a podporu.

Díky za nápady, sílu a odvahu je realizovat.

Díky za radost být spolu!

Vaši Levanduláci

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
+420 777 361 129 (Česky, English)
+420 603 865 402 (Deutsch)
obchod@levandulova.cz