Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookies. Více informací
zde
.
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 777 361 129
obchod@levandulova.cz
Odkazy
Řekli jste o nás
Novinky
Podporujeme
Fotogalerie
Moje objednávka
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
E-shop
Levandulomat
Oslí mléko
Stánek
Zápisník
Partnerské prodejny
Kontakt
O nás
Levandule
Kosmetika
Košíky
Oslíci
Ostatní
Přihlášení
Více
Domů
/
Levandule
Levandule
, Strana 2
Řazení produktů
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
34
položek celkem
Otevřít filtr
Cena
49
Kč
3249
Kč
1
49
3249
Na skladě
34
Výpis produktů
Levandulové mýdlo 200 g
249 Kč
Měrná cena:
1 245 Kč / 1 kg
Do košíku
14
Nové
Levandulový olejový parfém
249 Kč
Měrná cena:
2 490 Kč / 100 ml
Do košíku
52
Levandulový parfém Manon du Mt. Ventoux 15ml
249 Kč
Měrná cena:
1 660 Kč / 100 ml
Do košíku
47
Levandulový Švihák
249 Kč
Měrná cena:
332 Kč / 1 l
Do košíku
15
Levandulové pusinky
269 Kč
Měrná cena:
2 069,23 Kč / 1 kg
Do košíku
36
Relaxační masážní olej
299 Kč
Měrná cena:
299 Kč / 100 ml
Do košíku
25
Nové
Tip
Levandulové tělové mléko s oslím mlékem 100 ml MALÉ
329 Kč
Měrná cena:
329 Kč / 100 ml
Do košíku
55
Levandulový šampon a sprchový gel 250 ml VELKÝ
329 Kč
Měrná cena:
131,60 Kč / 100 ml
Do košíku
24
Levandulový deodorant se šalvějí a oslím mlékem, 50ml
349 Kč
Měrná cena:
698 Kč / 100 ml
Do košíku
50
Levandulový deodorant se šalvějí, oslím mlékem a CITRONEM, 50ml
349 Kč
Měrná cena:
698 Kč / 100 ml
Do košíku
LEV-422
Levandulový gel na nohy
349 Kč
Měrná cena:
465,33 Kč / 100 ml
Do košíku
29
Levandulový med z Provence 400 g
349 Kč
Měrná cena:
87,25 Kč / 100 g
Do košíku
8
Ovládací prvky výpisu
Načíst 10 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 3.
1
2
3
34
položek celkem
Nahoru
Levandulomaty
Levandulová radost na dosah.
Čtvrt století zkušeností
Tradice, na kterou se můžete spolehnout.
Oslí mléko z Azor
Vzácná péče pro vaši pokožku.
Levandule z Francie
To nejlepší z francouzské Provence.