Menu

Veselý a nevšední rok 2020

Rok 2019 je za námi a i když se jeho čas překotně hnal, stihle jsme si ho s vámi opět nesmírně užít! Díky, že jste s námi!

13. 1. 2020 v 9:27

Naši milí,

kam nám ten minulý rok zmizel? Ani jsme se nenadáli a nejen, že jsou za námi Vánoční Svátky i příchod Nového roku. Už je to skoro měsíc, co jsme zakončili pražské a brněnské adventní trhy a protáhli kopýtka na tradičním adventním těchonickém putování s našimi oslicemi. A zaručeně můžeme říct jedno – ať se dějí věci skvělé nebo ty méně skvělé, ať čas utíká nebo se vleče, nebo ať se zdá, že se točíme v rutině, máme pocit, že ani jeden den loňského roku nebyl všední. Každý den je totiž dar, ať je vydařený nebo ne. Je škoda kterýkoli z nich nazývat všedním!

My za naše nevšední dny v roce 2019 vděčíme Vám. Našim zákazníkům, přátelům, spolupracovníkům, odběratelům. Bez Vás bychom nebyli! 

Ještě jedno zvláštní poděkování dlužíme vám všem, kteří jste na našich stáncích v Brně přispěli do kasiček projektu dětského hospice Dům pro Julii. Sami jsme si dali závazek za každý den adventních trhů přispět tisícikorunou, a to dalo celkově 32 000,- Kč. Vám se ale podařilo naši částku zdvojnásobit. Do kasiček jste dohromady přispěli částkou 32 416,- Kč, a za to Vám nesmírně děkujeme!!!

Těšíme se na Vás v roce 2020 a přejeme, aby žádný váš den nebyl všední! 

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
777 361 129
obchod@levandulova.cz