Menu

Na výstaviště s oslíky a dál

Jeden z vrcholů letošní sezóny nás čeká hned na jejím začátku. Veletrh For Horse a živí oslíci jako naši kolegové. Celá jarní sezóna ale bude pořádně nabitá a my se na to ohromně těšíme.

19. 3. 2019 v 11:04

Jarní část sezóny

Farmářské trhy už jsou v plném proudu, ale sezóna naplno začíná až s prvními aprílovými dny. A to pěkně zhurta. Společně s farmou Oslí stezka se vypravíme do prostor letňanského výstaviště na veletrh For Horse. Duben pak proběhne ve znamení velikonočních jarmarků. Jako tradičně na trzích v Brně, které se letos prolnou s nádhernou Čejkovickou vinnou stezkou. Vydáme se také do Liberce nebo na zámek Kozel a po několika letech se vrátíme na místa, kde jsme během velikonoc už dlouho nebyli – do Rožnova pod Radhoštěm a na Křivoklát. Z toho máme obrovskou radost.

V květnu nás čekají již tradiční a přitom pokaždé neopakovatelné zážitky z Berouna, Valtic a Turnova. Mezitím se ještě osvěžíme na Chotěšovském festivalu vína, abychom celou jarní etapu završili Levandulovými dny v Bratislavě.

Veletrh For Horse

To, že v Těchonicích máme 5 oslic, už víte. Stejně jako to, že se za nimi můžete přijet podívat a projít se s nimi po těchonickém okolí. Co možná nevíte, je skutečnost, že nejsme sami. Ve středních Čechách, kousek od Unhoště, najdete 11 oslíků všech druhů a velikostí na farmě Oslí stezka.

Oslí Stezka je zážitková oslí farma z obce Svárov nedaleko hlavního města, specializující se na programy v doprovodu oslíků a dalších zvířat. Stejně jako u nás v Těchonicích je jejich specialitou oslí trekking. Hned za branami farmy je přírodní park, do kterého se můžete s oslíky vypravit. Oslíci se svačinou v brašnách na sedle a vy s radostí z přítomnosti těchto úžasných parťáků. Malé děti se mohou svézt v sedle, starší děti oslíky s radostí vedou a všichni si mohou užít krás a klidu přírody. Ať už na kratších procházkách, nebo na adrenalinové túře v divoké přírodě s úzkými pěšinkami a šplháním po skalách.

Právě s Oslí stezkou jsme se spojili, abychom se vrhli na další výzvu. V areálu PVA EXPO Praha proběhne 4. 4. – 7. 4. 2019 veletrh For Horse. Společně s Oslí stezkou jsme pro vás připravili expozici, na které představíme sebe, naši produkci i práci. A k tomu všemu budeme mít několik nových kolegů. Se špičatými oušky, srstí, hřívou a kopýtky budou tak roztomilí, jak se to nám nikdy nepodaří! Ano, společně s námi přijedou ušatí kamarádi z Oslí stezky.

My už se nemůžeme dočkat

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
777 361 129
obchod@levandulova.cz