Menu

Kosmetickou řadu Manon rozšířil Antimikrobiální gel

Pro čisté ruce a zdravou pleť je potřeba mít za ušima. S novinkou z naší kosmetické řady Manon budete mít obojí! A co teprve při možnosti dopravy zdarma...

4. 4. 2020 v 9:31

Přátelé,

na tuto chvíli jsme se těšili od začátku roku. Náš nový Levandulový antimikrobiální gel s rozmarýnem a šalvějí spatřil světlo světa. I když jsme věřili, že Vám jej budeme moci osobně představit během velikonočních jarmarků, osud tomu chtěl jinak. K dostání je proto pouze na našem e-shopu.

S antimikrobiálně účinnými látkami – 70% obsahu lihu, esencí šalvěje a extraktu z listů rozmarýnu je Vaše pokožka chráněna nejen před útokem mikrobů zvenčí, ale také před přílišným vysušováním. Směs esencí ze dvou druhů levandulí dodává gelu krásnou vůni a přináší pohodu, jakou dokáže navodit pouze levandule.  

V případech, kdy nebudete mít možnost umýt si ruce (např. levandulovým) mýdlem a vodou, se stane Vaším nerozlučným společníkem.

Aby se dostalo na co nejvíce z Vás, přistoupili jsme k opatření, kdy je nabídka limitována max. možným počtem objednaných lahví. Děkujeme za vstřícnost a pochopení s takto nastavenou nabídkou.

Nově jsme také zavedli poštovné zdarma při nákupu nad 2000,- Kč.

Bez platby za doručení si tak můžete doplnit i své zásoby Levandulového Šviháka, levandulového medu nebo koření, stejně jako obohatit své hygienické zásoby o levandulová mýdla nebo zajistit starost o svou pleť za pomoci celé naší kosmetické řady Manon.

Čistota, péče a pohoda, to je oč tu běží!

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
+420 777 361 129 (Česky, English)
+420 603 865 402 (Deutsch)
obchod@levandulova.cz