Menu

Co nás čeká a (ne)mine

Jak pro Vás začal rok 2021? Zatím to nevypadá nijak valně, ale po loňském roce Vám můžeme potvrdit, že s levandulí jde všechno líp.

10. 2. 2021 v 9:58

Přátelé,

jaký byl Váš rok 2020? A jak se těšíte na ten letošní?

My začneme toto povídání čtyřmi jistotami, které zkraje tohoto roku máme:

 1)      Co nejdříve to bude možné, vypravíme se za Vámi na farmářské trhy do Plzně, Prahy a Brna.

2)      V závislosti na aktuálních opatřeních najdete naši levandulovou tvorbu také na těchto místech.

3)      Stále se na Vaši návštěvu těšíme i v online světě na našem e-shopu.

Čtvrtá a asi nejdůležitější jistota se formovala dlouhé roky a loni se nám odkryla v celé kráse. Totiž že ve Vás, našich milých zákaznících, máme opravdovou oporu! S tímto poznáním také vstupujeme do nového roku o poznání klidnější, než jsme loni v polovině března mohli doufat.

2020 byl rok, nejlépe řečeno, rozpolcený. Při zpětném ohlédnutí dal vyniknout i mnohým dobrým věcem. Otestovali jsme si, že máme schopnost reagovat na náhlé změny. Konečně jsme se dostali k některým vylepšením našeho online světa, na která jsme dříve neměli dostatek prostoru. Užili jsme si více času s rodinami a jsme také ohromně vděční, že v nich nový virus prozatím nezanechal nezhojitelné šrámy. Ale jako každému, přinesl i nám loňský rok mnoho starostí, a také dalších utvrzení v tom, jak zoufalá sebranka nyní sedí ve „Strakovce“. V takových chvílích bylo výhodou, že kolem sebe máme neustále spoustu nervy tišící levandule.

My, levandule a rok 2021

Začátek roku 2021 nám přinesl úplně jiné starosti, než bývalo běžné. Vypadá to, že letošní sezóna bude v mnoha ohledech podobná té loňské a bude obehnána hradbou vládních opatření. Tomu musíme přizpůsobit plány. Začali jsme tím, že jsme odvolali naši každoroční výpravu z Těchonic na rozhlednu Svatobor. Protože jsme ale každý z jiného koutu naší krásné země a protože se online a po telefonu spousta věcí řeší složitě, přesunuli jsme naše každoroční setkání k jednomu z nás do podhradí majestátního hradu Bouzov. Vybavili jsme se negativními antigenními testy a během výpravy do místních hlubokých lesů i během přípravy uzeného masa v třeskutých lednových teplotách jsme probrali mnoho důležitého. S mnohým z toho Vás budeme postupně seznamovat.

Doufáme, že jste do nového roku vykročili správnou nohou, že zůstáváte zdrávi a levandule Vám stále voní a chutná. Také Vám děkujeme za podporu, která pro nás byla vždy nesmírně cenná a nyní nás doslova drží na nohou!

Vaše Levandulová.cz

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
777 361 129
obchod@levandulova.cz