Menu

Advent v době pandemie

Podařilo se! Situace se zlepšuje a my se opět můžeme potkat nejen v online světě, ale také osobně na trzích. Moc se na Vás těšíme

2. 12. 2020 v 12:23

V našem minulém povídání z června jsme se zamýšleli nad událostmi jara a s nadějí vyhlíželi letní sezonu. I když se nakonec letní sezona nesla ve znamení mnoha zrušených akcí, otevřela spoustu nových možností a byla skvělá, provoněná levandulí a setkáváním s vámi.

S nastupujícím podzimem ale začalo být jasné, že nic rozhodně nebude tak, jak jsme doufali a celá situace nakonec předčila naše nejdivočejší představy.

My sami jsme stáli před otázkou, co se může stát během tradičního období adventních trhů? Připravili jsme si několik možných variant a nezbývalo než doufat, že alespoň jednu z nich budeme moci realizovat. A tak se od 3. 12. můžeme setkat na omezených podobách adventních trhů na Zelňáku v Brně, v Liberci, na sobotních farmářských trzích v Plzni a Praze a snad ještě na několika jiných místech – sledujte náš kalendář, který postupně aktualizujeme.

Museli jsme se také rozhodnout, jak přistoupíme k naší tradici horkého Levandulového Šviháka, Pánského Štrůdlu, Vánočního tornáda a palačinek... Částečně za nás svým zákazem rozlévání na vánočních trzích rozhodla vláda. A už dříve jsme si byli jistí, že zimního horkého Levandulového Šviháka pro období Adventu nepřipravíme, ať budou opatření jakákoli. Musíme zohlednit realitu a jsme moc rádi, že se s Vámi můžeme potkat alespoň na omezené podobě Vánočních trhů, kde budeme moct dodržovat bezpečnostní pravidlo 4R (jako čtvrtý si přidáváme „rozum“) mnohem lépe, než při tradiční podobě našich stánků na vánočních trzích.

Moc nás to mrzí, ale máme pro Vás tip - připravte si hrnec, kastrol, ešus, sporák, vařič, oheň..., nechte na něm Šviháka ohrát a vyšumět a užijte si pro letošek tuto součást Adventu v komornější podobě.

Moc se na Vás těšíme a děkujeme za Vaši podporu, která pro nás byla vždy nesmírně cenná a letos nás doslova drží na nohou!

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
777 361 129
obchod@levandulova.cz