Menu

Advent bez mydlinek

Adventní čas je tady. A my jsme namydlení. To nám ale nezabrání, abychom s Vámi, jako vždy, strávili pohodový adventní čas.

22. 11. 2019 v 11:06

Naši drazí, jsme namydlení!


Období adventních trhů je v plném proudu. My si jej jako každý rok s Vámi po boku nesmírně užíváme. Ale také jako vždy kloužeme na mydlinkách osudu. Někdy se skluz daří držet ve správném směru. Proto si můžete být jistí, že jsme pro Vás připravili opět to nejlepší. Ať už je to naše kosmetika Manon, Švihák, nebo okouzlující levandule na všechny možné způsoby. Pokud si za námi najdete cestu na stánky v Praze na „Míráku“ a v Brně na „Zelňáku“, připravili jsme si pro Vás další obohacení speciálních odpoledních drinků Vánoční Tornádo!  Letošní téma jsou maliny a borůvky.


Občas nás však osud nechá sklouznout tam, kam jsme si to nepřáli. To už ale k životu i podnikání patří. Proto se Vám moc omlouváme, ale do konce roku nedokážeme připravit naše tradiční mýdla. Velmi nás to mrzí. Technika však někdy dokáže být umíněná stejně jako lidé a rozhodne za vás. Ale nezoufejte. Pokud sháníte drobné dárky, stále pro Vás máme skvělé provensálské koření, pytlíčky plněné květem levandule nebo levandulové pusinky...


O mydlivé dárky jsme vás sice připravili. Ale když na nás nezanevřete, už během ledna budeme mít mýdla připravená.

Doufáme, že i přes absenci mýdel za námi přijdete. A že nepřijdete pouze řešit své vánoční povinnosti, ale hlavně si užít adventní atmosféru a dopřát si trochu klidu v předvánočním shonu.


My se na Vás těšíme! 

Levandulová.cz

Těchonice 1
341 01 Nalžovské Hory
777 361 129
obchod@levandulova.cz